Menu

Herby Skin Detox Tea

Herby Tea’ye ait iki çeşit detox çayı bulunduğundan bahsetmiştim. Detox çaylarına ait ikinci çeşit Herby Skin Detox…
Bu çay, cildimizi yenilemeyi hedefliyor. Güneş ışınları, kirli hava koşulları, yorgunluk, stres vb. birçok etken biliyorsunuz ki ilk önce cildimizi etkiliyor. Yorgun görünmemizin en büyük sebebi ise cildimiz. Elbette mat, soluk, lekeli ciltleri kimse istemez. Şifayı bitkilerde aramak belki kesin çözüm olmayacaktır ama en azından faydalarından maksimum derecede yararlanmamız gerekiyor bence.
Sanırım bu serinin en dikkat çekici çayı ‘Skin Detox Tea’ olacak gibi. Ben de daha yeni baktım lezzetine, etkisini elbette hemen göremem ama en azından lezzeti için size olumlu yorumlarda bulunabilirim. Bu serideki en ama en hafif lezzete sahip çay bu. Hafif olduğu için, içimi çok kolay ve lezzetli. Ben yaz mevsiminde soğuk olarak da demleyip, içine meyve parçacıkları koymayı düşünüyorum. Hem kokusu, hem de lezzeti tam benim damak zevkime göre ve ben zevkle içiyorum.
İçeriğinden bahsedersek; Karahindiba, Yeşil Çay, Mate, At kuyruğu, Mısır Püskülü, Mürver, Nane.
Kısa bir araştırma yapacak olursanız, içeriğindeki tüm bitkilerin cilt üzerinde güzel etkileri olduğunu görebilirsiniz.
Böyle çayların süzen poşete konulması ne kadar sağlıklı onu tartışamam ama ben seviyorum. Çünkü bütün bitkileri bir araya getirip, doğru oranlarda karışım yapmak da biraz uğraştırıcı bir durum. Bu nedenle cebime atıp, istediğim yere götürebileceğim ve ruh halime göre istediğim çayı yudumlayabileceğim koşulları yaratılmasının hayatımızı çok kolaylaştırdığını düşünüyorum. Benim için marka güvenilirliği, paketi, üretim şartları vs. çok önemli. O nedenle içime siniyorsa ister demleme olsun, ister süzen poşet olsun ben severek tüketiyorum.
Herby Tea’ye ait Skin Detox Tea’yi şiddetle öneriyorum. Ve sanırım bu serideki en güzel renge sahip paket de Skin Detox’a ait. Sloganı ise; ‘Çayını Yudumla Barış Aynalarla’. Esprili olmuş 🙂 Denemek istediğiniz taktirde bu çayı Hebry Tea’nin kendi sitesinden veya çeşitli yerlerden alabilirsiniz. Ben İstanbul’da Zorlu Center’da bulunan Eataly’de görmüştüm. Fiyatları oldukça uygun bence. Bir kutusunda 20 adet süzen poşet bulunuyor. Eğer tek tek değil de toplu şekilde paketlerini alırsanız daha da uyguna geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir