Menu

Doğadan Zencefil Ihlamur Ballı Çay

“Doğadan, ıhlamur ve zencefilin benzersiz faydalarını geleneksel bal lezzeti ile buluşturdu. 
Sağlık ve lezzetin özenle bir araya getirildiği Doğadan Zencefil – Ihlamur – Ballı sonbahar ve kışın keyfini çıkarmak isteyenler için.”

 

Doğadan markasının yeni ürünlerinden biri olan Doğadan Zencefil Ihlamur Ballı Çay hakkında sizlere bilgi vermek istiyorum. Zencefil Ihlamur Ballı Çay içeriği ile tam bir kış çayı olduğunu bizlere gösteriyor. Sizleri kış aylarının soğuk günlerinden kurtaracak olan bu çayın içeriğine bir bakalım.

 
İçerik: Ihlamur (%55), zencefil (%29,6), Dut yaprağı, Meyan Kökü, Aroma vericiler, Stevya, Fırıncılık Balı (%0,4), Hindiba Kökü, Sibirya ginsengi, Mine çiçeği, Portakal çiçeği.

Bu çayı demlediğinizde buram buram kokan bal, her aldığınız yudumda hissettiğiniz o yanma hissi, sizi gerçekten kendinize getiriyor ve enerji veriyor. Doğadan, son zamanlarda ürünlerinde doğal tatlandırıcı olarak Stevya kullanmaya başladı. Bu çayın içeriğine baktığımızda da tatlandırıcı olarak Stevya kullanıldığını görüyoruz. Bununla birlikle içeriğe eklenen Ginseng de gerçekten yararlı bir bitki. Lezzet olarak güzel bir ıhlamur çayı ortaya çıkarken içeriğindeki doğal bitkiler sayesinde soğuk kış günlerinde size yarar sağlayacak bir çay ortaya çıkmış. Soğuk kış gecelerinde bir fincan Doğadan Zencefil Ihlamur Ballı Çay gayet iyi gelecektir size.

Afiyet olsun 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir