Menu

Doğadan Yeşil Çay Açai Ananas Karışımı

Doğadan Yeşil Çay – Açai Ananas Karışımı içeriği, faydaları ve lezzet yorumları

Doğadan markasına ait, piyasaya yeni sürülen lezzetlerden birini tanıtmak istiyorum. Doğadan Yeşil Çay Açai – Ananas Karışımı. Yeşil çayı sade içemeyenlerin farklı aromalar deneyerek alışma sürecinden geçtiklerini biliyorum ve gözlemliyorum. Etrafımdakiler benden de zaman zaman tavsiyeler istiyorlar. Aslında en güzeli yeşil çayı sade bir şekilde yavaşça demleyerek tüketmek ama kalitelisini bulmak ve demlemek için zaman ayırmak gerekiyor. Aynı zamanda da koku ve aromasına alışmak…Hal böyle olunca yeşil çayın sağlık üzerindeki yararlarından, koşuşturmalı hayatta pratik bir şekilde faydalanmak isteyenlerimiz oldukça çok. Aslında farklı aromaları denemeyi ben de seviyorum. Raflarda gördüğümde bu ürünü direk aldım ve denemek istedim.

 

 

Tanıtım Yazısı:
“Sağlıklı yaşam tarzını benimseyenler için, egzotik meyvelerden Ananas ile Açai Meyvesinin yeşil çay ile buluştuğu güçlü antioksidan desteği…”

 

İçeriğine bir göz atalım; Yeşil Çay (%85), Aroma vericiler, kiraz sapı, stevya, Acai (%5), Ananas (%0,5)

 
Ananası çok seven biri olarak kokusu beni rahatsız etmedi. Çok fazla ve baskın bir kokusu da yok aslında. Bu çaya yakışmış mı yakışmış. En azından şekersiz çay içemeyenleriniz ve yeşil çay içmekte zorlananlarınız için stevya ile birlikte tatlı istediğini bastırdığını ve yeşil çayın kokusunu size hiç hissettirmediğini söyleyebilirim.İçinde bulunan kiraz sapı da ödem sökücü olarak oldukça etkili, açai fark ediliyor mu emin olamadım.Vazgeçilmez bir çay diyemem ama değişiklik arayanlar için tercih edilebilir.

DİĞER ÇAY YORUMLARIMI OKUMAK İÇİN:

LİPTON GÜNEYDOĞU EFSANESİ

LİPTON AKDENİZ YOLCULUĞU

DOĞUŞ MİSTİK CHAİ – SADE

2 Replies to “Doğadan Yeşil Çay Açai Ananas Karışımı”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir